Вести во 8.30 часот 28.07.2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Генерал Хаџи Јанев: Воената помош на Украина не ја менува сликата на фронтот, војната ќе трае

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ