Вести во 8.30 часот 15.07.2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Транспаренти пред Собранието и внатре при посетата на претседателката на ЕК Урсула Фон Дер Лајен

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ