Вести во 15 часот 20 октомври 2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев: Русија се подготвува за пролетна офанзива, за НАТО заканата со нуклеарно оружје е реална

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ