Вести во 15 часот 18.11.2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Марјан Ѓорчев, политичар и дипломат: ЕУ направи страотна грешка и тоа ќе се докаже

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ