Вести во 15 часот 16 ноември 2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Гроцки од Варшава:Со Русите никогаш не се знае, Полска засега нема да го активира чл.4 од НАТО

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ