Вести во 15 часот 04 ноември 2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Интервју со Зоран Митрески: Потребно е скратување на процедудурите за инсталација на фотоволтаици

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ