Вести во 14 часот 14.07.2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Урсула фон дер Лајен ќе се обрати пред пратениците, граѓаните излегоа на протест пред Собранието

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ