Вести во 13 часот 6 октомври 2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф.Методи Хаџи Јанев: Евентуалното враќање на воениот рок ќе го зајакне патриотизмот и вредностите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ