Вести во 13 часот 29 септември 2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Методи Хаџи Јанев: Кога е Путин во прашање се е можно па дури и отпочнување на нуклеарна војна

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ