Вести во 13.30 часот 15 септември 2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стојкоски: Општина Ѓорче Петров со културни и спортски манифестации ќе го слави роденденот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ