Вести во 10 часот 14 ноември 2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дојава за бомба повторно во четири средни училишта и во Гимназијата Јосип Броз Тито во Скопје

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ