Вести во 10.30 часот / 02 септември 2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ист Гејт Мол: Објектот се поплави од атмосферската канализација на булеварот Александар Македонски

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ