Ве молам дајте ми го телото на жена ми за достоен погреб, моли сопругот на убиената Фатмата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Со сликањето умот не размислува на секојдневието, туку слободно патува низ визуелниот свет

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ