Урсула фон дер Лајен ќе се обрати пред пратениците, граѓаните излегоа на протест пред Собранието
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вести во 10 часот 14.07.2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ