Ученици вежбаа евакуација при земјотрес: Најважно е да не се шири паника
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Милев: Кај нас има повеќе лекување отколку превенција, таа е најевтина и дава најдобри резултати

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ