Транспаренти пред Собранието и внатре при посетата на претседателката на ЕК Урсула Фон Дер Лајен
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вести во 14 часот 14.07.2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ