Трагедија во скопска Пинтија, осумгодишно дете усмртено од куче
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Душан Стефановски- Не знам што би правел ако не би сликал

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ