Тетово: 15 месеци затвор за анестезиологот кој на ТикТок објави видео од пациентките на гинекологија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Кочов:УКИМ го нема на Шангајска листа, платите на професорите се најниски од сите универзитети

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ