Теодора Митровска, модна дизајнерка: Во туѓина е тешко да се етаблирате, ама вреди!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анализа: Протестите во Кина се доказ дека гласот на народот секогаш мора да биде чуен

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ