Талат Џафери, претседател на Собранието: Донесов исправни одлуки за референдумите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи-Јанев: Да не се потценува Русија, слабостите кои Западот ги посочуваше може да и се скриен адут

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ