Судијката Маргарита Цаца Николовска одликувана со орден „Витез на Легијата на Честа” од Франција
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Професор Синиша Наумоски: Стабилизација може да очекуваме во 2024 година

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ