Стојаноски: Има пари за реализација на сите 263 амандмани за буџетот, само власта да има слух
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Моника Зајкова: ЛДП нема да им ги отвори вратите на тие што сакаат да ќарат на грбот на државата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ