Средношколците од МИГ ја бојкотираат наставата пред МОН и побараа оставка од директорката
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Жаклина Стефковска и Џина Папас Џокси: Се дружиме уште од деца, а правиме и заеднички концерт

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ