„Слободен печат“ на градилиштето „Сантјаго Бернабеу“ во Мадрид
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: НАТО преседанот од пред 24 години врз СРЈ сѐ уште со последици во светот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ