СКОПЈЕ – Закана за експлозивна направа го испразни ГТЦ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Граѓани и вработени панично бегаат, дојава и во ГТЦ, се испразни трговскио

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ