Силно полициски присуство пред црквата Св. Спас кај гробот на Гоце Делчев во пресрет на чествувањето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Руската победа во Украина ќе ја охрабри Кина за напад врз Тајван?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ