Шкриељ: Разбирлива е реакцијата на луѓето, но да го задржиме правниот систем
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шкриељ: Патриоти се луѓе кои креираат подобро општество, а не омраза

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ