Шаќири: Проблематичните учебници се повлечени, по постоечкиот закон нема казни за авторите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Коста Костадиновски, инвестициски советник: Граѓанската обврзница ќе ги заштити парите од инфлација

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ