Ристовски од ДИК: Единствено зголемени трошоци може да има во гласањето на дијаспората
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ристовски од ДИК: Разликата во чинењето ако изборите се одвоени ќе биде само 10 проценти

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ