РЕПОРТАЖА: Сеќавање на Треблинка – логорот во кои беа погубени 7.144 македонски Евреи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вести во 15 часот 27 септември 2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ