Протест: Не смее да се чека ни минута, ни умираат пациенти од болести за кои има лек
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев: Помошта на македонската армија во Турција ја зајакнува меѓународната позиција на земјава

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ