Протест на вработените во Министерството за култура пред влада
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Русите основаат нова приватна војска – „Вагнер“ и Пригожин „пуштени низ вода“?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ