Протест на ЈСП Скопје, градските автобуси се паркираа пред Влада
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Автобусите на ЈСП се паркираат пред влада, почнува најавениот протест на градскиот превоз во Скопје

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ