Протест: Ако не ни се исплатат парите, наместо со 30, Скопје ќе биде блокирано со 220 автобуси
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

УТРИНСКИ ПЕЧАТ 28 ноември 2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ