Просторот пред Порта ,,Македонија” претворен во паркинг за доставувачи и таксисти
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стара Скопска Чаршија срцето на Скопје

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ