Проф. Методи Хаџи Јанев: САД немаат намера да дозволат авторитарни режими да владеат со Тајван
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вести во 12 часот 03.08.2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ