Проект „Подемот и падот на Скопје“ на Државниот Архив по повод 60 години од земјотресот во Скопје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Доделени благодарници за амбасадорите чии земји помогнаа за изградбата на Скопје по земјотресот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ