Пратеници во посета на домот „Стив“: Мизеријата е очигледна, не не’ чуди што млaдите си заминуваат?!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Вучиќ вети заштита на Србите на Косово, но не кажа како

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ