Прашање на неделата со Младеновски: Од кои медиуми најчесто се информирате во последните 12 месеци?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Професор Абил Бауш: Не ме плаши растот на буџетот туку нереалирани капитални инвестиции

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ