Поворка на живите – дел од одбележувањето на 80. годишнината од Холокаустот на македонските Евреи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Одложено судењето против струшките лекари, Јалдз Веапоска додека чека правда остана и без жолчка

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ