Потресна исповед на единствената преживеана Еврејка од Штип, Рашела ја спасија сестрите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поворка на живите – дел од одбележувањето на 80. годишнината од Холокаустот на македонските Евреи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ