Полициски контроли по дојавата за бомба во пет скопски средни училишта, нема настава и во ЈБ Тито
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дојава за бомба испразни пет скопски средни училишта, прекина наставата и во гимназијата ЈБ Тито

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ