Подароците за владините функционери имаат превисока цена –ручеци и патувања водат кон корупција
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Фемицид:За 4 години убиени 19 жени, претежно со ладно оружје, од интимни партнери кои се невработени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ