Под силно полициски обезбедување се чекаат бугарски делегации да присуствуваат на честувувањето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Премиерот Ковачевски и владина делегација пристигнаа во црквата Св. Спас

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ