Пламените јазици три дена беснеат на Шара, проголтани 50 хектари шумска површина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Русите тврдат дека освоиле стратешки важна точка со која се отвара патот кон Киев

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ