Петличковски: Во државава живеат 506 ХИВ позитивни лица
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Преговорите за прекин на огнот продолжуваат – обновени израелски воздушни напади врз Газа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ