Пензионерка му се пожали на Ковачевски додека пазареше во маркет во Тафталиџе
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Јелена Ристиќ: ЕСЧП е крунскиот бисер на заштита на човекови права

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ