Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ остана зад полициските барикади
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атмосферата на официјалниот дел од чествувањето на Гоце Делчев во црквата Свети Спас

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ