Oсмомартовскиот марш за женските права под слоганот „Ќе преживеат ли жените овде?“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Мими Кимовска Христов: Дали специјалистите интензивисти ќе одмараат во автомобил?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ