Новинарите протестираа пред Граѓанскиот суд: Слободните новинари се сржта на истражувањата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бисерко: На Западот му се брза да стави точка на косовското прашање, а Србија не е подготвена на тоа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ